Faaliyet Konusu

Kategori: Fabrika İnşaatı | 0

FİRMAMIZ ANAHTAR TESLİM FABRİKA İNŞAATLARI YAPMAKTA OLUP. BİR FABRİKA İNŞAATININ: HAFRİYATINDAN, BETONARME İŞLERİNE, ALT YAPI VE DOLGU İŞLERİ, SAHA BETONLARI, CEPHE KAPLAMALARI, SANDVİÇ PANEL KAPLAMALARI, MEKANİK, ELEKTRİK TESİSATLARI, İNCE İŞLERİ DAHİL A DAN Z YE BÜTÜN İMALATLARININ YAPIMI KONUSUNDA YATIRIMCI FİRMALARA DESTEK SAĞLAMAKTADIR. ANKARA ‘DA FABRİKA İNŞAATI YAPAN FİRMALAR İÇERİSİNDE UZMAN KADROSU VE TECRÜBESİYLE HER TÜRLÜ ZORLU PROJENİN ÜSTESİNDEN GELEBİLECEK KAPASİTEYE SAHİPTİR. BİR ENDÜSTRİYEL TESİSİN TASARIMINDAN UYGULAMASINA HER KONUDA EKONOMİK VE KALİTELİ ÇÖZÜMLER SUNMAKTAYIZ. 30 M AÇIKLIĞA KADAR PREFABRİK YAPILAR YAPABİLMEKTEYİZ.
AYRICA BAŞKENT OSB NİN TAM KARŞISINDA Kİ YAPIMARKETİMİZLE, YAPI MALZEMELERİ SATIŞI KONUSUNDA HER TÜRLÜ MALZEME TEDARİĞİ SAĞLAMAKTAYIZ. ANKARA FABRİKA İNŞAATLARINIZDA VE DİĞER İNŞAATLARINIZDA BİZDEN MALZEME TEKLİFİ ALMAYI UNUTMAYIN.
BUNLARIN YANINDA İŞ MAKİNALARI KİRALAMASI YAPMAKTAYIZ. MANİTOO, KEPÇE VE KAMYON GİBİ İŞ MAKİNALARI İHTİYAÇLARINDA MÜŞTERİLERİMİZE DESTEK SUNMAKTAYIZ. MALIKÖY FABRİKA İNŞAATLARINDA HER KONUDA YANINIZDAYIZ.

Yorumlar kapalıdır.